Kilka reguł oraz zasady współpracy

Kochani, oto kilka prostych zasad, którymi się kieruję, prowadząc bloga oraz takich, o których uszanowanie proszę Was, gdy go odwiedzacie:

 • Blog wraz z zawartością jest moją własnością (poza przepisami lub zdjęciami, które oznaczone są w inny sposób), jeśli chcesz wykorzystać przepis lub zdjęcie, musisz podać jego źródło wraz z linkiem zwrotnym do mojego bloga. Jeżeli postanowisz zamieścić u siebie mój przepis z własnymi zmianami, link do oryginalnego przepisu wciąż byłby mile widziany. Podstawa prawna: USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych
 • Komentarze nie są moderowane, co nie oznacza, że wyrażam zgodę na obrażanie mnie lub osób odwiedzających bloga. Nie cenzoruję Waszych wypowiedzi i z przyjemnością przyjmę krytykę (zwłaszcza konstruktywną), ale nie będę tolerować braku kultury i szacunku do drugiego człowieka. Obraźliwe komentarze będą natychmiast usuwane. Jeśli potrzebujesz się na kimś wyżyć lub pożalić, zadzwoń do swojej mamy, może ona Cię wysłucha.
 • Chociaż nie moderuję komentarzy, niektóre z nich mogą zostać automatycznie uznane za spam. Jeżeli tak się stanie, komentarz może pojawić się na blogu z opóźnieniem, gdyż nie zawsze mam okazję na bieżąco przejrzeć spam, by wyłowić stamtąd Wasze wypowiedzi, za co z góry przepraszam.
 • Chętnie nawiąże współpracę polegającą na publikowaniu sponsorowanych postów, zamieszczeniu reklam na blogu, testowaniu produktów, itp. pod warunkiem jednak, że treść postu/reklamy lub ogólne założenia współpracy będą powiązane z tematyką bloga i nie będą sprzeczne z moimi przekonaniami. Nie wydam pozytywnej opinii o produkcie, jeżeli nie jest to moja prywatna opinia wyrobiona w trakcie użytkowania go. Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do skontaktowania się ze mną drogą mailową: gosiajakacka@gmail.com

 

Dotychczasowe współprace:

 • Westwing

westwing

 • Lottoland Polska

lottoland

 • LionsHome

logo

 • Magazyn Czas Wina

pobrane

 • Bracia Koral

koral

 • Terravita

terravita

 

Zapraszam serdecznie do czytania, wspólnych wypieków, komentowania i ewentualnej współpracy :)

 

Pozdrawiam,

Gosia

2 myśli na temat “Kilka reguł oraz zasady współpracy

 1. Dzień dobry,

  Jestem studentem 3 roku na uniwersytecie w Derby, UK. Robię ankietę na temat stacjonarnych mikserów kuchennych do mojej pracy dyplomowej. Czy mogę prosić o wypełnienie dla mnie tej ankiety?

  Link do strony:
  https://surveyhero.com/c/fd34413b

  Dziękuję bardzo za pomoc,
  Anna Rogalska

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s